JA PADAM I USTAJEM ZBOG NAS: Saša Kovačević pao sa dva metra visoke bine, pa nastavio da peva (VIDEO)

Pevač Saša Kovačević doživeo je nezgodu tokom nastupa u Crvenki, kada je u jednom trenutku pao sa bine visoke oko dva metra. Srećom, incident je prošao bez ozbiljnijih posledica, a pevač je ubrzo nastavio koncert.

Do nezgode je došlo dok se Kovačević obraćao publici tokom koncerta na otvorenom. U trenutku nepažnje okliznuo se i pao sa bine, što je izazvalo šok i vriske među prisutnima.

– Ovaj prelepi grad može da pruži… – rekao je pevač neposredno pre pada.

Brzom reakcijom članova njegovog obezbeđenja, Saša je za svega nekoliko trenutaka ponovo bio na sceni. Tome je doprinela i njegova dobra fizička kondicija, zahvaljujući kojoj je izbegnuta ozbiljnija povreda.

@marijan_88

♬ izvorni zvuk – Marijan_88

Iako je publika ostala zatečena, pevač je situaciju uspeo da okrene na šalu i odmah se ponovo obratio okupljenima.

– Pazite, grad može da pruži, a mogu i ja da se prospem – našalio se Kovačević, što je izazvalo aplauz i smeh publike.

Da je nezgodu prihvatio sa dozom humora, pokazao je i na društvenim mrežama, gde je objavio snimak pada uz komentar:

„Ja padam i ustajem zbog nas…“

Tekst: Svetlana Nenadović Glušac

Foto: Screenshot