Anđela Ignjatović Breskvica odlučila je da napravi “modnu rasprodaju” i proda deo luksuzne garderobe koju je, kako navodi, nosila svega nekoliko puta.
Cela akcija zabeležena je i u video-snimku za jednu radnju koja se bavi otkupom brendiranih i luksuznih stvari.

Na snimcima koje je podelila mogu se videti kutije, torbe i odevni komadi poznatih svetskih brendova kao što su „Dior“, „Šanel“, „Luj Viton“, „Prada“, „Guči“ i „Miu Miu“…
S obzirom na brendove i stanje garderobe, očekuje se da bi Breskvica od prodaje mogla da zaradi značajan iznos.

U videu je pevačica objasnila zašto se odlučila na ovaj potez:
Jedva sam dovukla ove stvari i ja se teško odričem stvari i ozbiljan sam kolekcionar, ali s obzirom na to da se uskoro selim, morala sam se otarasiti nekih stvari. Ove su vrlo očuvane i neke su nošene jednom, neke nijednom. Mislim da ovo nije sve što će se naći za prodaju. Postoje dve stvari od kojih sam se teško odvojila. „Šanela“ i „Diora“ mi je teško da se odreknem, ali mi se ne sviđaju zlatni detalji. Postoje ovde i stvari koje sam strašno želela da kupim, ali sad se rastajem od njih – pokazivala je Anđela u videu svoju garderobu.
Podsetimo, slične poteze ranije su povlačile i druge poznate ličnosti poput Seke Aleksić, Goce Tržan i Zorane Jovanović.
Svet Dijaspore
