Da ljubav i skladan brak grade mali trenuci pažnje i zajedništva, Željko i Ružica Bebek potvrđuju već decenijama. Ovoga puta, bračni par privukao je pažnju nostalgičnom vožnjom tramvajem kroz Sarajevo.
Naime, Bebek boravi u glavnom gradu Bosne i Hercegovine povodom koncerta „Indexi i prijatelji“, posvećenog Davorinu Popoviću i legendarnom bendu Indexi. Pre nastupa u dvorani Zetra, pevač je zajedno sa suprugom odlučio da se priseti sarajevskih uspomena vožnjom gradskim prevozom.
Poseban trenutak Ružica Bebek podelila je i sa pratiocima na društvenim mrežama, uz fotografiju nastalu tokom vožnje tramvajem.
„Malo tramvajem, malo uspomenama… i eto nas opet u Sarajevu. Večeras zajedno slavimo pjesme koje vječno traju. Vidimo se u Zetri na ‘Indexi i prijatelji“ – napisao je Željko.
Objava je izazvala brojne pozitivne reakcije, a mnogi su istakli da upravo ovakvi jednostavni i emotivni trenuci najbolje oslikavaju dugogodišnju ljubav i povezanost bračnog para Bebek.
Ono nešto naše
Pre mesec dana par je proslavio 24. godišnjicu braka, a tom prilikom je Bebek napisao:
“Moja Ružice, još jednu smo zajedno proslavili! Hvala ti za svaku godinu ljubavi, smijeha i svega našeg najljepšeg. 24 || 6.4.2002.“
Tekst: Svetlana Nenadović Glušac
Foto: Instagram/zeljkobebek
