Povratak Marije Šerifović na Eurovision Song Contest godinama je delovao kao nemoguća misija, ali je pevačica sada prvi put priznala da je ponovo počela da razmišlja o toj ideji.
Gostujući na Radiju S, Marija je otkrila da ju je nova pesma koju joj je napisao Bane Opačić odmah podsetila na evrovizijsku scenu i emociju koju je tada osećala.
– Slušala sam pesmu i pomislila: „Ovo je evrovizijska pesma!“ rekla je pevačica kroz osmeh, priznajući da ju je cela ideja iznenada vratila u period kada je 2007. godine trijumfovala sa numerom „Molitva“.
Iako je naglasila da za sada nema konkretnih planova za povratak, priznala je da je u njoj ipak proradila emocija koju dugo nije osećala.
– Ne bih išla da pobedim, već da uživam i doživim sve ponovo iz neke druge perspektive – iskreno je rekla Marija.
Njena izjava odmah je pokrenula spekulacije među fanovima, posebno zbog činjenice da se naredne godine obeležava dve decenije od njene istorijske pobede za Srbiju, što bi bila sjajna uvertira za povratak na popularno takmičenje.
Svet Dijaspore
